23 w ·Translate

طراحی وب چیست؟
طراحی وب به طراحی وب سایت هایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده می شوند. معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت اشاره دارد تا توسعه نرم افزار. طراحی وب در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسکتاپ متمرکز بود. با این حال، از اواسط دهه 2010، طراحی برای مرورگرهای موبایل و تبلت اهمیت روزافزونی پیدا کرده است.
یک طراح وب روی ظاهر، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. برای مثال، ظاهر به رنگ ها، فونت ها و تصاویر استفاده شده مربوط می شود. Layout به چگونگی ساختار و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. یک طراحی وب خوب برای استفاده آسان، از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و با گروه کاربری و برند وب سایت مناسب است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند، به طوری که هیچ اطلاعات و عملکرد اضافی که ممکن است حواس کاربران را پرت یا سردرگم کند ظاهر نشود. از آنجایی که سنگ اصلی خروجی یک طراح وب سایتی است که برنده و اعتماد مخاطبان هدف را تقویت می کند، حذف تا حد ممکن نقاط بالقوه ناامیدی کاربر یک ملاحظه حیاتی است.
دو تا از متداول ترین روش ها برای طراحی وب سایت هایی که هم در دسکتاپ و هم در موبایل به خوبی کار می کنند، طراحی واکنش گرا و تطبیقی است. در طراحی واکنشگرا، محتوا بسته به اندازه صفحه نمایش به صورت پویا حرکت می کند . در طراحی تطبیقی، محتوای وب سایت در اندازه های طرح بندی مطابق با اندازه های رایج صفحه نمایش ثابت می شود. حفظ یک چیدمان که تا حد امکان هماهنگ بین دستگاه ها باشد برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجایی که طراحی پاسخگو می تواند مشکلاتی را در این زمینه ایجاد کند، طراحان باید در کنار گذاشتن کنترل نحوه ظاهر شدن کار خود مراقب باشند. اگر آنها مسئول محتوا نیز باشند، در حالی که ممکن است نیاز به گسترش مهارت خود داشته باشند، از مزیت کنترل کامل محصول نهایی لذت خواهند برد.
.
طراحان وب چه می کنند؟
طراحی وب، اهداف یک وب سایت یا صفحه وب را مشخص می کند و دسترسی همه کاربران بالقوه را ارتقا می دهد. این فرآیند شامل سازماندهی محتوا و تصاویر در یک سری از صفحات، یکپارچه سازی برنامه ها و سایر عناصر تعاملی است.
متخصصانی که این فرآیند را انجام می دهند طراح وب نامیده می شوند و شغل آنها شامل وظایف زیر است:
انتخاب فونت های خوانا
انتخاب طرح های رنگی جذاب که فونت های خوانا را نیز فعال می کند
پیاده سازی هویت یک برند در رنگ ها، فونت ها و طرح
ایجاد نقشه ای از ساختار وب سایت برای اطمینان از ناوبری بصری
قرار دادن تصاویر، آرم ها، متن، فیلم ها، برنامه ها و سایر عناصر
استفاده از زبان های کدنویسی مانند HTML و CSS برای ایجاد طرح بندی و استایل دادن به صفحات
ساخت نسخه های بهینه وب سایت ها و صفحات برای مشاهده دسکتاپ و موبایل

فرآیند طراحی وب به طراحان این امکان را می دهد تا با هر اولویتی سازگار شوند و راه حل های موثری ارائه دهند. بسیاری از اجزای استاندارد هر طراحی وب وجود دارد، از https://naab-design.com/website-design/

Turbotesttestoster
k2tropfenpackungsbeilagepreis
aston james
funbet9judibola
diaetoxilsweden
Keto Control Reviews
Nano Ease
healthyfyyou